E Premte, 04.19.2019, 11:47 PM
Welcome Guest | RSS
Main | Registration | Login
Site menu
Our poll
Si ju duket webi/dizajni?
Total of answers: 67
Login form
News calendar
«  April 2019  »
SuMoTuWeThFrSa
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Search
Site friends
  Statistics

  Total online: 1
  Guests: 1
  Users: 0
  AlbaVIP

  Mir Se Erdhët 


  Mirë se vini në AlbaVIP.ch Qëllimet, idealet, nevojat e njeriut jan të shumta, por nga vet jeta mësojm se realizimet jan të pakta dhe të rralla. Hapjen e www.AlbaVIP.ch kemi bërë me qëllim që shumë ç’ka nga jeta jon dhe nga interesat më të kërkuar, të mundeni ti gjeni tek ne. Shpeshëherë ndiejm mungesën e një vendi ku mundemi ti shprehemi mendimet dhe brengat, letërshkëmbimet etj.Këtu ju ofrohet mundësia për shuarjen e shumë mungesave. Mirëpresim kontributin e juaj si me pjesmarrje poashtu edhe me shkrimet e juaj.


  AlbaTOK Chat!

   
  >>> AlbaTOK Chat <<< - Është një aplikim që ju afron personave që përdorin Internetin, një bisedë në kohën reale. Duke i parë rrethanat dhe nevojat e shumta të rinisë sonë, kemi ofruar edhe këtë mundësi për një bisedë virtuale me njëri tjetrin. Chat-i ofron mundësi të një zgjerimi më të gjërë shoqëror, njohjen e rrethanave dhe zhvillimeve të ndryshme tek rinia, përmirsimin e shprehjës dhe drejtshkrimin në gjuhen tonë kombëtar. Të gjithë ata që hynë në chat përmes java chatit,mund të shkarkojnë edhe AlbaTOK Script. Shkarko duke klikuar KËTU
   
   
   
   
   
   
   
   
  Make a free website with uCozCopyright MyCorp © 2019