E Marte, 06.18.2019, 12:22 PM
Welcome Guest | RSS
Main | Dashuria Jon Mori Fund - Forum | Registration | Login
Site menu
Our poll
Si ju duket webi/dizajni?
Total of answers: 67
Login form
Site friends
  Statistics
  AlbaVIP
  [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
  Forum » Tekste Kengesh Shqip » Tekste Tjera Shqip » Dashuria Jon Mori Fund (Shpat Kasapi)
  Dashuria Jon Mori Fund
  iDoXDate: E Marte, 12.23.2008, 3:01 PM | Message # 1
  Admin
  Group: Administrators
  Messages: 26
  Reputation: 0
  Status: Offline
  Kaq e pat kjo pune
  dashurja jon mori fund
  kesaj here po te them
  me shume se bindshem

  Sa here sa here te kam than
  nuk e di pse spom kupton
  dije mire qe une dhe ti jemi te
  ndryshem

  Ref.
  Nuk jam si ti qe te shtirrem
  e veq te flas tani pot le e per
  mua ndaq edhe plas
  dy bota te ndryshme nuk ngjajn
  nuk jemi njesoj un ate e dua si
  ti nuk e tradhtoj

  Rruget tona ndahen qe sod
  ska nevoj per lutje dhe lot
  kesaj here po te them me shume
  se bindshem

  Do ta gjej nje tjeter un
  do ta gjesh nje tjeter dhe ti
  dije mire se une dhe ti jemi te ndryshem

  Ref.(3x)
  Nuk jam si ti qe te shtirem
  e veq te flas tani po te le
  e per mua ndaq edhe plas
  dy bota te ndryshme nuk ngjajn
  nuk jemi njesoj une ate e dua
  si ti nuk e tradhtoj

  une ate e dua si ti nuk e tradhtoj

   
  Forum » Tekste Kengesh Shqip » Tekste Tjera Shqip » Dashuria Jon Mori Fund (Shpat Kasapi)
  • Page 1 of 1
  • 1
  Search:
  Make a free website with uCozCopyright MyCorp © 2019