E Marte, 06.18.2019, 12:22 PM
Welcome Guest | RSS
Main | 100 Grade Celcius - Forum | Registration | Login
Site menu
Our poll
Si ju duket webi/dizajni?
Total of answers: 67
Login form
Site friends
  Statistics
  AlbaVIP
  [ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
  Forum » Tekste Kengesh Shqip » Tekste Tjera Shqip » 100 Grade Celcius (Arta Bajrami)
  100 Grade Celcius
  iDoXDate: E Marte, 12.23.2008, 3:06 PM | Message # 1
  Admin
  Group: Administrators
  Messages: 26
  Reputation: 0
  Status: Offline
  Gjithmon kur jam me ty unnn
  vloj nga zjarri per tyyy
  ti kur me prek me djegg
  mbess pa fjal
  e smud tmos leshojj peeee
  un sjam (sjamm)
  nuk jam e fort ( nuk jam e fort)
  por po te jem (po te jem)
  ndihem e dobt (ndihem e dobt )
  ti (ti) se ti me jep nxehtesi(se ti me jep nxehtesi )
  dhe ma shton fuqin
  kur jam e shtrir me ty
  dhe tash vloj se :

  ref:2 x
  100 grade celsius temperatura ime
  100 grade ngritet kur shtrihem me ty
  100 grade celisius djegem un per tyyy

  shtrihem
  buza mthahet tash
  etjen ti sma hek por ma shton
  mos fooool
  se zeri yt djeg
  gjdo gje ne trupin timm
  sjam (sjamm)
  nuk jam e fort (nuk jam e fort )
  por po te jem (po te jem )
  ndihem e dobt (ndihem e dobt)
  ti (ti) se ti me jep nxehtesi
  (se ti me jep nxehtesi)
  dhe ma shton fuqin
  kur jam e shtrir me ty
  dhe tash vloj se :

  ref:4 x
  100 grade celsius temperatura ime
  100 grade ngritet kur shtrihem me ty
  100 grade celsius djegem un per tyyyy

  100 grade celsius..............
  100 grade ngritet..............
  100 grade celsius..................
  100 grade ngritet................
  100 grade celsius.................
  100 grade ngritet...................
  100 grade celsius...............
  100 grade ngritet...............
  100 grade celisius...............
  100 grade ngritet........................
  100 grade celisius....................
  100 grade ngritet....................
  100 drade celisius ...................
  100 grade ngritet.............

  100 grade celisius !!!!!!!!!

   
  Forum » Tekste Kengesh Shqip » Tekste Tjera Shqip » 100 Grade Celcius (Arta Bajrami)
  • Page 1 of 1
  • 1
  Search:
  Make a free website with uCozCopyright MyCorp © 2019